Bitcoin 

Zdobywaj SATOSHI co 10 minut

Witaj !

Słyszałeś może o tym, że dzięki otwieraniu skrzynek co 10 minut zdobywasz SATOSHI ?

Nie słyszałeś ? to wytłumaczę ci na czym to polega, aby zacząć zdobywać Satoshi musisz mieć swój portfel BTC, jak go założyć znajdziesz w zakładce video.

Jak masz już swój portfel BTC, to skopiuj z niego ciąg cyfr i liter, następnie

na poniższym zdjęciu przedstawiam ci miejsce w które musisz wkleić skopiowany wcześniej z portfela ciąg cyfr i liter

Po wklejeniu klikamy w SIGN IN i przechodzimy dalej 🙂

O co chodzi ? chodzi o to że co 10 minut, możesz otwierać skrzynki w których znajduje się Satoshi. Do wyboru mamy 25 skrzynek i w każdej z nich jest inna ilość Satoshi, ilość waha się od 6 do 55556 Satoshi.

Klikając SELECT BOX przechodzimy do naszych skrzyneczek, które otwieramy i zdobywamy nasze Satoshi 🙂

Tak właśnie wyglądają nasze skrzyneczki, na stronie jest ich ogólnie 25 możesz kliknąć w którą tylko chcesz, oczywiście Satoshi, które wylosujesz nie musisz ich odbierać, możesz również wybrać dodatkowe losowanie, dzięki któremu masz szanse trafić więcej Satoshi, po wylosowaniu Satoshi na górze strony pojawia się napis NEXT, kliknij w niego, aby przejść dalej.

Klikając TAKE ( liczba punktów ) SATOSHI, odbierasz w tej sposób swoje Satoshi które trafiłeś w skrzynce w którą kliknąłeś, po czym zostaniesz przekierowany na stronę gdzie musisz zaznaczyć że nie jesteś robotem i kliknąć GET REWARD. Satoshi zostały dodane do twojego konta. Klikając TRY SECOND CHANCE  masz szanse na powtórzenie losowania skrzynki z liczbą Satoshi.

Wszystko dotyczące tego programu, wyjaśniłem i opisałem na 120%, mam nadzieje że moimi sprawdzonymi programami, zachęcam cię do zarabiania w sieci w sposób darmowy bez żadnej inwestycji, działając w programach, które opisuje, sumując z nich wszystkie kwoty, miesięcznie możesz zarobić niezłą sumę.

Będę bardzo zadowolony jeśli oczywiście zarejestrujesz się z mojego linka 🙂 Wtedy też możesz liczyć na moją całodobową pomoc w zarabianiu w necie.

Powiązane posty