Bitcoin 

Zarób z One Hash nie robiąc nic !

Witaj !

Polecam ci program BTC, który sam na siebie zarabia BitCoin’ty, rejestrujesz się z mojego linka

dostajesz na star 0.005 BTC, to co dostaniesz na star mnoży się dziennie o 5% i nie musisz przy tym nic robić.

Możesz oczywiście zainwestować swoje pieniądze zwiększając budżet BTC i pozwolić się rozmnażać swoim pieniądzom jeszcze szybciej, ale czy jest potrzebna inwestycja, aby zarobić sporą sumkę w miesiąc ? oczywiście, że nie !

Pierwsza rzecz jaką musisz zrobić, aby zarobić dobre pieniądze, musisz stworzyć swoją grupę ludzi, którzy ci w tym pomogą, a ty im, na zdjęciu poniżej przedstawiam ci ile możesz zarobić, za osoby polecone

tutaj masz matryce, przyjrzyj się uważnie, za 5 poleconych możesz odebrać 0.010000000 BTC, ale nie warto, bo matrycę możesz wykorzystać raz w miesiącu, dla tego polecam pilnować terminów w Time Remaining w każdej matrycy jest określony czas, polecam skupić się na matrycach 125 poleconych i 625 poleconych, po uzbieraniu odpowiedniej ilości poleconych odbieramy matrycę i nasze konto uzupełnia się o przypisaną do matrycy kwotę bonusu. Z każdego bonusu możesz skorzystać raz w miesiącu, do tego za każdego poleconego otrzymujesz 50% jego dziennych zarobków, oczywiście polecony nic nie traci, czyli jego konto nie ulega zmianą, jedynie wychodzi na plus.

Oczywiście, aby wypłacić uzbierane BTC musisz uzbierać minimum 0.005 BTC czyli musisz mieć 0.010 BTC razem z tymi darmowymi, które otrzymałeś/aś przy rejestracji, bo to co dostajesz przy rejestracji nie możesz tego wypłacić, dostajesz to po to, aby twoje BitCoin’ty mogły się pomnażać o wcześniejsze 5%.

W zakładce Mining masz całe okno swoich zarobków, z tych 5% dziennie i ze swoich poleconych, tak że w tej zakładce możesz co dziennie obserwować stan swojego konta. W Deposit może zdeponować realne pieniądze, aby mieć jeszcze więcej BTC, ale tak jak wspomniałem na początku, możesz, ale nie musisz, na stronie jest parę sposobów zarobienia bez inwestycji, nawet na samych poleconych.

Myślę, że opisałem ci najważniejsze funkcje programu, oczywiście po zarejestrowaniu się z mojego linku możesz liczyć na moją pomoc całodobowo.

Powiązane posty