Programy Partnerskie 

Zarabiaj na własnej stronie – Reklamy Kontekstowe

Witajcie !

Dzisiaj chce ci przedstawić sposób na zarobienie kwoty do 1000 euro miesięcznie na reklamach, ale co w tym wszystkim jest najważniejsze to że reklamy nie należą do Google, a zupełnie do innej firmy. Spotkałem się z ludźmi, którym Google zablokowało dostęp do reklam i konta, bo niby sami klikali sobie w reklamy, albo płacili innymi za klikanie w reklamy, jedną z tych osób jestem ja sam.

Google zablokowało mi reklamy bo niby przekupiłem ludzi za to że klikali w reklamy na moich stronach, co było dla mnie śmieszne ponieważ jaki jest sens chcieć zarobić na reklamach na własnej stronie i jednocześnie płacąc ludziom za klikanie w reklamy. Napisałem odwołanie do Google w którym oczywiście uzasadniłem że są w błędzie i to jest nie możliwe, bo to co oni do mnie napisali nie ma sensu, no i oczywiście jak to Google nie udostępnili mi swoich danych na temat tego kto i kiedy klikał w reklamy.

Oczywiście że moje wszystkie strony stoją na WordPressie, nie miałem problemu ze znalezieniem wtyczki do analizy tego wszystkiego, oczywiście wtyczkę zainstalowałem jeszcze przed uruchomieniem reklam od Google, jak już po robiłem screeny całej analizy, przesłałem wszystko do Google i co dostałem w odpowiedzi ? że mają swoją bazę w której widzą to inaczej i nie mogę liczyć na odwieszenie mojego konta na którym było około 1000 zł do wypłaty. Dlatego śmiało mogę powiedzieć że zostałem oszukany przez Google, ale nie tylko ja bo o takich sytuacjach w sieci jest sporo treści na różnych forach.

ZARABIAJ NA REKLAMACH !!

Dobra jeśli nie reklamy Google to co ? i tutaj ci przedstawię nowy program, który jest od niedawna na Polskim rynku, oczywiście zarejestrowany w Polsce, ale zanim przejdę do szczegółów, to powiem ci że w sieci próbowałem już prawie wszystkiego na czym można zarobić na własnej stronie, chodzi mi tutaj oczywiście o reklamy.

Po przeszukaniu internetu natrafiłem właśnie na reklamy od RTBNOW z początku podchodziłem do tego ostrożnie, ponieważ kilka firm, które sprawdziłem, albo nie były wypłacalne, albo miały bardzo małe stawki. Kiedy moje strony zostały zaakceptowane przez RTBNOW zacząłem działać i umieściłem odpowiednie skrypty na stronie, a co najważniejsze z odpowiednimi wskazówkami jasno wytłumaczonymi, po aktywacji reklam w ciągu trzech dni zarobiłem trochę ponad 25 euro, no pomyślałem sobie że to jakaś ściema.

Postanowiłem wypłacić pieniądze bo próg wypłaty to 25 euro, czekałem jedne dzień, drugi dzień, bo konsultant zapewnił mnie że pieniądze zostaną wysłane tego samego dnia, na trzeci dzień patrze na koncie, a pieniądze są bez żadnego problemu tak jak było wszystko umówione.

Zalety reklamy od RTBNOW :

Przelewy do 14 dni, lecz po konsultacji z konsultantem na czacie są wysyłane natychmiast i czekamy do 3 dni pracujących.

Bardzo miła obsługa, wyjaśnią wszystko tak jak trzeba no i oczywiście pomoc techniczna tak samo.

Możliwość podpisania umowy, dzięki której zarabiamy 70% zarobków firmy z naszej/naszych stron + do tego kary umowne, co jest bardzo dobrą opcją, a nie to co w Google, wyłączą ci rekalmy i zablokują konto z nie twojej winy, a nie poniosą konsekwencji, co do RTBNOW jest inaczej, jeśli jesteś nie zadowolony z ich usług i zrobią coś nie tak, wyłączą reklamy czy coś w podobnym stylu, możesz żądać do 10.000 zł odszkodowania.

Dużo można by było o tym pisać, dosłownie w nieskończoność, więc jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś podjąć z nimi współpracę i chciałbyś, aby ktoś cię poprowadził, napisz do mnie na moim Facebooku lub w wiadomości e-mail w zakładce kontakt, a z miłą chęcią poprowadzę cię przez program. Dodatkowo poniżej wstawiam screen potwierdzenia wypłaty za reklamy. Jeśli jednocześnie chcesz się zarejestrować w programie i liczyć na moją pomoc w starcie, kliknij w ” zarejestruj się w RTBNOW ” pod potwierdzeniem wpłaty i napisz do mnie na e-mail lub Facebooku swoją nazwę w programie i zaczynamy działać.

Zarabiaj na własnej stronie - Reklamy Kontekstowe

ZAREJESTRUJ SIĘ W RTBNOW

 

Powiązane posty