Programy Partnerskie 

Zarabiaj w M2M

Witaj !

Pewnie słyszałeś o programie partnerskim money2money ? chce przestawić ci ten program, opisać go w miarę możliwości i pokazać ci jak się na nim zarabia :).

Po pierwsze, aby zarabiać w M2M musisz się zarejestrować, rejestracja nie przebiega tak jak w innych programach partnerskich, lub innych stronach gdzie można zarobić.  Aby się zarejestrować poniżej podam link do zarejestrowania, jednak po więcej szczegółów napisz do mnie w wiadomości poprzez ” kontakt „

Dobra jesteś gotowy ? to przejdźmy do omówienia programu !

Wiadomości – Strona na której swój aktualny stan konta, ilość wysłanych wniosków i wszystkie nowe programy, jak i te które obecnie zostały wyłączone.

Statystyki – W statystykach widać ile wniosków zostało wysłanych z twojego polecenia, oraz ile wniosków zostało otworzonych, ale nie wysłanych.

Rozliczenia – W rozliczeniach znajdziemy, ile pieniędzy mamy do wypłaty, numer konta swojego rachunku bankowego i tabele prowizji, którą możemy pobrać i zapoznać się z prowizją za wszelkie działania na stronie.

Narzędzia – To jedna z głównych opcji która najbardziej nas interesuje, w tej zakładce znajdziemy : Opisy programów, które mamy do dyspozycji i dzięki którym zarabiamy pieniądze, w linkach znajdziemy wszystkie linki, które wstawiamy na fora, strony, fanpage i to przez nie są wypełnianie wnioski. Dzięki Skracaczu linków mamy możliwość skrócić nasz link, aby był o wiele mniejszy niż obecny link, który mamy w pozycji Linki.

Edycja Szablonu – Dzięki edycji szablonu, możemy zmienić wyglądać naszej powierzchni reklamowej, którą daje nam M2M.

Badanie Ruchu – Możesz założyć swoją stronę internetową i na niej promować wszystkie dostępne oferty bankowe i dzięki Badaniu Ruchu widzisz ile osób odwiedziło twoją stronę.

Dokumenty – W dokumentach znajdziesz poradnik dla początkujących, poradnik jak zarobić pierwsze 500 zł, ustawienia przekierowań i obsługę panelu użytkownika. W pozostałych mamy umowę zawartą z M2M o powierzchni reklamowej i Regulamin serwisu.

Kreacje Reklamowe – W Kreacjach Reklamowych mamy banery, które możemy wstawić na swoją stronę internetową, bądź promować na innych forach, przez co dostajemy dodatkowe pieniądze.

Sieć Partnerska – Reflink polecający, czyli twój link przez, który rejestrują się osoby które poleciłeś, Prowizja z twojej sieci, czyli ile zarobili dla ciebie twoi partnerzy.

Za to że zarejestrujesz się z mojego reflinku i wykonasz moje zadania, o które poproszę cię w wiadomości e-mail lub w wiadomości na facebooku Mój Prywatny Facebook otrzymasz następujące narzędzia : Moją pomoc 24/7 + moje porady, listę mailingową do marketingu sieciowego i potrzebne narzędzia do rozsyłania masowego mailingu, dostaniesz ode mnie w gratisie swoją domenę WWW z końcówką .pl na moim hostingu który jest opłacany tak że nie musisz się bać że twoja strona upadnie, do strony daję ci link, hasło i login do logowania, po zalogowaniu się do panelu wordpress możesz zmienić hasło i login, abyś był pewien że nie mam do tego wglądu. Do strony również masz moją pomoc w jej skonfigurowaniu + udoskonalaniu. Jedynym słowem mogę powiedzieć, że dostajesz ode mnie wszystko co jest potrzebne do zarabiania w M2M od razu po starcie, tak jak inni ja ciebie nie oszukam i nie zostawię cię samemu sobie, osoby z którymi współpracuje, są zdumione tym że tak się dla nich poświęcam i pomagam im zarabiać. Ale jednak są warunki i jeśli nie jesteś w stanie ich spełnić nie proponuj mi czegoś innego w zamian, mówię o wprowadzeniu do M2M, bo w między czasie mogę pomóc komuś zarobić parę stówek. Więc jeśli jesteś pewien że chcesz dostać wszystko co jest potrzebne do zarabiania w M2M pisz śmiało.

Jeśli Masz więcej pytań zapraszam Ciebie do kontaktu ze mną poprzez zakładkę kontakt, zawsze staram się odpowiadać jak najszybciej. Zapraszam również na mojego FanPage na którym co dziennie dodaje sposoby zarabiania w internecie 🙂

Powiązane posty