Bitcoin 

Zarabiaj na kranikach Bitcoin i nie tylko

Zarabiaj na kranikach

Witaj !

Dzisiaj chce ci przestawić szybki sposób na zarobienie sporej ilości kryptowalut takich jak :

Bitcoin, Ethereum i Litecoin, ale możemy też zdobywać inne kryptowaluty takie jak Dash.

Dobra przejdźmy do setna, jak wiadomo jest w internecie wiele stron na których możemy zdobywać kryptowaluty, ale te strony moim zdaniem są wyjątkowe.

Możemy siedzieć i odbierać krypto dosłownie cały dzień, a jak wiadomo im więcej czasu tym więcej kryptowalut, mamy w naszym portfelu.

Pierwszą ze stron jaką chcę wam zaprezentować jest HoneyMoney , na tej stronie mamy możliwość wybrania otrzymywania różnych kryptowalut.

Co do zasady ich otrzymywania, zasada jest bardzo prosta, musimy mieć swój portfel na stronie  FaucetHub bo tam są przelewane automatycznie zdobyte nasze Satoshi, danej kryptowaluty.

Dotyczy to wszystkich kranów jakie tutaj podam, dla każdego z nich musimy mieć konto na  FaucetHub 

Wystarczy wejść w interesującą nas zakładkę na stronie, podać swój numer portfela, wypełnić, lub rozwiązać zabezpieczenie CAPTCHA i możemy się cieszyć z narastających Satoshi w naszym portfelu.

Z portfela przelewamy potem zebrane Satoshi na nasz ogólny portfel, którego używamy do kryptowalut.

Poniżej podaje przykład jak to mniej więcej wygląda na stronie  HoneyMoney

Drugą stroną jaką mogę polecić jest  Litecoin-Faucet  w której mamy możliwość kopania kilku kryptowalut jednocześnie, i tak jak w poprzedniej stronie mamy możliwość wyboru interesującej nas kryptowaluty, w porównaniu do poprzedniej strony na tej jest więcej możliwości wyboru kryptowalut.

Wszystkie nasze zdobyte Satoshi tak jak i wcześniej przelewamy na  FaucetHub A poniżej przestawiam wam zdjęcie jak to wygląda w praktyce 🙂

Trzeci kran jaki wam przedstawiam służy tylko i wyłącznie do zbierania ETH w którym co godzinę zbieramy Ethereum, strona działa coś na zasadzie freebitco.in 🙂 tak samo jak w wymienionym kranie Bitcoin co godzinę losujemy cyferki 🙂 strona którą chce ci polecić to  SwissadsPaysethFaucet

Myślę że nie muszę jej aż tak dosłownie opisywać, bo działanie jest takie samo jak na freebitco.in z tym że tutaj mamy możliwość ulepszenia naszego konta do golda, dzięki czemu przez miesiąc możemy zbierać ETH co 30 minut, a nie co 1 godzinę.

Zebrane środki możemy wypłacić na nasz prywatny portfel, lub tak jak w przypadku dwóch kranów powyżej na  FaucetHub

Poniżej przestawiam zdjęcie, które mniej więcej przedstawia jak to wygląda w praktyce.

 

Poniżej przedstawiam dowody wypłat z poprzednich dwóch kraników 🙂 uzbierane Satoshi zbierałem około 30 minut więc jak na takich czas, można powiedzieć ze uzbierałem ich w miarę dużo, bo od kont interesuje się krypto, nie spotkałem się z takim szybkim zbieraniem krypto 🙂 a na strony wpadłem przypadkiem i chce się z wami nimi podzielić 🙂

 

 

Powiązane posty