Bitcoin 

Wyhoduj Drzewko Szczęścia !

Witaj !

Dzisiaj chciałbym opisać ci program, który polega na hodowaniu drzewka, dzięki któremu otrzymujemy darmowe BitCoin’ty. Program jest bardzo łatwy w użytkowaniu, darmowe BTC otrzymujemy co godzinę po 0.00000200 więc szybko możemy uzbierać większą ilość BTC.

Na początek przejdźmy do logowania  i aby się zalogowania mamy dwie możliwości, albo zakładamy konto na e-mail i hasło, lub na numer ID twojego portfela BitCoin’t i hasło, polecam tą drugą opcję ponieważ nie musisz potem wchodzisz w ustawienia na stronie i wpisywać oddzielnie ID twojego portfela.

Po zalogowaniu, najważniejsze co nas interesuje to Free BTC, Refer  i Refer&Levels to są trzy najważniejsze opcje na stronie, ale jeśli zarejestrujesz się poprzez e-mail i hasło to musisz w profilu wpisać swój numer portfela, aby BTC trafiały do twojego portfela, ale to omówię na końcu tego postu.

Tak jak widzisz na powyższym zdjęciu, opisałem co to jest Free BTC, Refer i Refer&Levels, twój link referencyjny jest ci potrzebny do tworzenia twojej grupy osób, dzięki której wyhodujecie razem swoje drzewka, za które będziecie otrzymywać więcej BitCoin’tów przy każdej godzinie, w Refer&Levels widzisz jak rozwija się twoje drzewko i jaki masz poziom osób poleconych.

Tak jak wspomniałem ci wyżej, jeśli nie założyć konta poprzez swój numer ID portfela, to będziesz musiał oddzielnie pisać ten numer w profilu, zaznaczyłem na zdjęciu wyżej w które miejsce musisz wkleić ciąg cyfr i liter ze swojego wirtualnego portfela, aby BTC były przesyłane na twój portfel.

Mam nadzieje, że zrozumiale opisałem ci działanie tego programy i bez problemu będziesz w stanie sobie poradzić z jego działaniem, jednocześnie mam nadzieje że zarejestrujesz się z mojego linku poniżej i wspólnie wyhodujemy wspaniałe drzewka, które przyniosą nam dobre żniwa !

Powiązane posty