Aplikacje 

Wiesz że na smartphonie też możesz zarabiać ?

Cześć !

Dzisiaj przedstawiam ci aplikację CashApp, aplikacja jest oczywiście na telefony z systemem Android i IOS.

W aplikacji możemy szybko uzbierać wymagane $ do wypłaty, bo naprawdę w ciągu kilku minut możemy nieźle zarobić, a o co chodzi w aplikacji ? w aplikacji tak jak w poprzedniej dostajemy do wykonania różne zadania, tylko z tym że w tej aplikacji mamy ich masę, są to między innymi reklamy, pobieranie innych aplikacji i udostępnianie na portalach społecznościowych.

Za to że aplikację udostępnimy na facebooku, google+ i tweeterze dostajemy już 1$, tak że chwila roboty i mamy zarobionego 1$.

CashApp jest łatwą w użyciu aplikacją, z którą poradzi sobie nawet 5 letnie dziecko 🙂 bo wystarczy tylko kliknąć i już jest określone wynagrodzenie w naszym portfelu 🙂 co jest naprawdę super sprawą, przy instalacji innych aplikacji po za jej pośrednictwem, możemy mieć do wykonania na przykład takie zadanie że w grze będziemy musieli dojść do np. trzeciego poziomu za co dostaniemy więcej $.

Aplikacja również jak jej poprzedniczka cieszy się dużą popularnością, o czym świadczą opinie w Sklepie Play i jej wysoka punktacja, do aplikacji nie możemy zaprosić znajomych poprzez nasz kod polecający 🙂 jednocześnie mogę dodać że w aplikacji, możemy skorzystać z kilku wariantów wypłaty, jest to wypłata na konto PayPal, na zakupy w Amazonie, wypłaty WebMoney, możliwość wymiany na kody kart do sklepu google play i wiele wiele innych możliwości wypłat 🙂

Zapraszam do korzystania z aplikacji i zarabiania w niej pieniędzy, bo określoną kwotę do wypłaty możemy zarobić w ciągu 30 minut 🙂

Powiązane posty