Bitcoin 

StartMiner czyli darmowa koparka BTC

Siemasz !

W dzisiejszym poście chce ci przedstawić, drugą i sprawdzoną przeze mnie koparkę bitcoin, w której zupełnie nic nie robimy, aby uzbierać bitcoin’ty.

Tak o to wygląda nasz koparka jak na screenie powyżej, do koparki logujemy i rejestrujemy się za pomocą naszego wirtualnego portfela. W tej jednak o to koparce jest jedno ale, bo żeby wypłacić nasze uzbierane BTC musimy przejść na wyższy poziom, za co niestety musimy zapłacić i albo płacimy naszymi realnymi pieniędzmi, ale uzbieranymi przez nas bitcoin’ami. Ja w praktyce jeszcze osobiście nie wypłacałem z tej koparki pieniędzy, ale widziałem dowody na to że jest ona wypłacalna jak się przyjdzie na wyższy poziom, co możecie zobaczyć na poniższym screenie, jak wyglądają nasze poziomy i co nam oferują 🙂

Jeśli chcielibyśmy zapłacić za wyższy poziom naszymi uzbieranymi bitcoin’ami, musimy poczekać aż uzbiera nam się odpowiednia ilość btc do wykupienia pakietu. Jednak z czystym sumieniem mogę polecić tą koparkę i powiedzieć jedynie że nie jest to SCAM, bo nawet gdybyśmy zainwestowali to i tak nam się to opłaca. Poniżej znajdziesz link do rejestracji.

Powiązane posty