Oglądaj Reklamy i Zarabiaj Darmowe BitCoin’ty

Cześć !

Dzisiaj w moim kolejnym poradniku pokażę ci jak zarabiać BitCoin’ty na oglądaniu reklam.

Serwis, który chce ci przedstawić nie jest skomplikowany, z tego względu że dzisiaj zupełnie za darmo przedstawię ci jak się w nim poruszać i też dużo osób pisze do mnie, że nie rozumieją o co chodzi w programach bo nie znają angielskiego, dlatego postanowiłem, że w między czasie będę nagrywał poradniki wideo do programów z których korzystam i które oferuje wam jako dodatkowy dochód.

Ok teraz przejdźmy do poradnika na temat następnego serwisu 🙂 wchodzimy na stronę poprzez poniższy button

Po wejściu na stronę, ukazuję się nam poniższa strona

Klikamy ” Start Earning Today! ” ponieważ gdybyśmy zarejestrowali się poprzez ” Advertiise Now! ” zaczęli byśmy reklamować się w serwisie, a my chcemy oglądać reklamy za które zapłaci nam serwis.

Po przejściu pierwszego kroku ukazuje się nam powyższa strona na której musimy podać swój adres e-mail i wykonać zadanie w Captcha, po zatwierdzeniu SIGN UP na e-mail dostaniemy wiadomość którą musimy potwierdzić i ustalić nasze hasło, dzięki któremu będziemy się logować do serwisu.

Jak już wykonałeś poprawnie rejestrację do serwisu, po zalogowaniu się ukaże nam się powyższe okno. W tym oknie jedną z najważniejszych rzeczy jest zaznaczone na czerwono ” SURF ADS ”  bo w tym miejscu są nasze reklamy na które po kliknięciu przekieruje nas na następną stronę, a potem musimy odczekać ustalony czas i wykonać zadanie, najczęściej trafia się równanie. W zakładce ” Withdraw ” mamy możliwość wypłaty naszych zebranych środków za oglądanie reklam, wypłata odbywa się od kwoty 0.10000 mBTC, taką kwotę można uzbierać bardzo szybko. W ” Premium Membership ” możemy wykupić konto premium dzięki któremu nasze zarobki za oglądanie reklam wzrosną 2-3 razy krotnie, w zależności ile mBTC przelejemy na nasze konto w serwisie. ” Referral/Affiliate Tools ” znajduje się twój link referencyjny dzięki któremu tworzysz swoją grupę osób, dzięki czemu wasze dochody w programie są większe. W ” ACCOUNT STATS & INFO ” znajdują się wszystkie twoje statystyki z serwisu, są to m.in. licznik ile reklam obejrzeliśmy, ile mBTC zarobiliśmy na reklamach, jaką ilość mBTC wypłaciliśmy do naszego wirtualnego portfela, jaką ilość mBTC wpłaciliśmy na konto, dzięki czemu zarabiamy więcej, w Membership Status widać jaki status konta posiadamy, ja posiadam standard bo nie wpłacałem żadnej ilości mBTC.

Poniżej przedstawiam ci jeszcze jak wyglądają okna z reklamami, gdzie jest pokazany czas reklamy i co po upływie kilku sekund musimy zrobić.

Program opisałem ci w 100%, ale oprócz tego poradnika, również nagram w międzyczasie poradnik wideo, rozumiem że lepiej się słucha niż czyta. Mam nadzieje że moje sposoby pozwolą ci na zarobek przyzwoitych pieniędzy dzięki serwisom i programom jakie oferuje 🙂 Jeśli zarejestrujesz się z mojego reflinka, bardzo mi to pomoże i jeszcze bardziej mnie zmotywuje do wyszukiwania nowych i sprawdzonych programów.