Bitcoin 

Odbieraj Satoshi co 5 minut i nie tylko :)

Cześć !

Skoro jesteś na mojej stronie i interesuje cię zarabianie w sieci to bardzo dobrze trafiłeś. Dzisiaj przedstawię ci program w którym co 5 minut, możesz odbierać darmowe Satoshi, ale i możesz też wykonywać zadania, za które otrzymujemy większą liczbę  Satoshi, dzięki czemu bez problemu możemy w szybkim tempie uzbierać nasz Satoshi, ale aby otrzymać Satoshi musimy subskrybować płatności SMS w tych zadaniach, koszt takiego SMS waha się od 6,15 do ponad 20 zł. Mamy też płatne ankiety, za których wykonanie dostajemy oferowaną sumę Satoshi.

Offers – Tutaj mamy właśnie te oferty o których wspomniałem wyżej, dzięki którym otrzymujemy różną sumę Satoshi za wykonane zadania.

453 – W tym miejscu mamy sumę ile Satoshi uzbieraliśmy

Refer – Nasz link referencyjny, dzięki któremu możemy polecać serwis i zdobywać dodatkowe Satoshi.

Niebieskie Okno – W niebieskim oknie mamy pokazane ile czasu minęło, od poprzedniego odebrania Satoshi, do tego pokazane jest ile Satoshi uzbieraliśmy przez dany czas, który miną. Klikając CLAIM NOW odbieramy nasze uzbierane Satoshi.

Ogólnie zebranego Satoshi nie trzeba odbierać co 5 minut, można je odbierać nawet po 24 godzinach, wtedy ich ilość jest o wiele większa.

Zachęcam do działania w tym programie, poniżej możesz się zarejestrować i zdobywać Satoshi. Dodam że do programu używamy nasze kodu z wirtualnego portfela, omówienie znajdziesz w zakładce Video.

Powiązane posty