Jak Zarabiam 

Dowiedz się jak zarabiam – dla początkujących

Witaj użytkowniku ImperiumFinansowe !

Dzisiaj chce ci opisać mój sposób zarabiania w internecie. Dlatego za nim przystąpisz do działania mam nadzieje że treść jaką tutaj napiszę zostanie przez ciebie przeczytana w całości, ponieważ otrzymasz informację które zbierałem przez długie miesiące, aby być w tym miejscu w jakim sam jestem, a dzisiaj chce ci przekazać moją wiedzę zupełnie za darmo 🙂

Zaczynając od tego, aby zarabiać w sieci i być w stałym kontakcie z klientami, lub ludźmi którzy będą z tobą pracować potrzebna jest ci własna marka, którą musisz też w odpowiedni sposób wypromować, bez tego nawet nie ma mowy o tym, abyś ruszył w sieci i liczył na jakie kol wiek profity.

Ja jak chciałem zacząć zarabiać w sieci, skusiłem się na program partnerski Money2Money, na tle którego zostałem oszukany, bo osoba która mnie wprowadzała napisała do mnie abym założył 6 kont z jej polecenia i wtedy dostanę cały system zarabiania i co się stało ? A no właśnie to że założyłem proponowane sześć kont i kontakt się urwał.

Po jakimś czasie dążyłem sam do rozgryzienia działania w e-biznesie, no i powoli mi się udawało, pytałem na grupach na fejsie ludzi czy mi pomogą, większość chciała żebym zakładał konta i z góry sam odmawiałem współpracy z nimi, bo większość to oszuści i szczerze mówiąc jest 5%-10% osób, które pomogą ci za darmo zarabiać w Money2Money bez inwestycji i innych programach więc nic straconego.

Trzeba trafić na odpowiednią osobę, ja miałem takie szczęście że trafiłem na taką osobę i jakoś sobie radzę i postanowiłem że dzisiaj moją wiedzę dam ci za darmo, tak samo jak i ja ją dostałem, tak samo i ty ją dostaniesz 🙂

W dzisiejszym moim poradniku dowiesz się o najważniejszych rzeczach jakie trzeba wykonać, aby mieć możliwość budowania własnej marki i sieci klientów-ludzi, którzy z miłą chęcią będą do ciebie wracać i będą chcieli z tobą współpracować, a to jest przede wszystkim najważniejsze w tym całym e-biznesie.

  • Budowanie własnej marki
  • Strona internetowa
  • Fan-page
  • Grupa na Facebooku
  • Lista Mailingowa
  • Narzędzia

BUDOWANIE WŁASNEJ MARKI

Budowanie własnej marki to nic innego, jak promowanie siebie w jakiś konkretny dla nas sposób, nadając sobie jakąś nazwę lub przydomek.

Dam ci przykład na bankach bo w Polsce ich jest dużo, na przykład jest Bank Millenium, Bank PKO i inne tego typu nazwy na przykład konkretny „Bank” daje nazwę swojej marce Millenium, tak samo i ty masz swojej marce dać konkretną nazwę, którą zainteresują się ludzie i będą z miłą chęcią chcieli z tobą współpracować i do ciebie będą chcieli wracać.

Banki jak wiadomo w całej Polsce mają siedziby, a między nami, a Bankami jest taka różnica że my działamy w e-biznesie i wszystko co robimy to robimy w sieci 🙂

STRONA INTERNETOWA

Jedną z najważniejszych i kluczowych ról w e-biznesie odgrywa twoja strona internetowa, bo dzięki niej ludzie poznają ciebie jako człowieka, na niej musisz opisać siebie i pokazać że potrafisz pracować z ludźmi i jesteś otwarty na kontakty z nimi.

Nie pokazuj ludziom że jesteś burakiem, który potrafi odburknąć i odmówić im pomocy, pokaż właśnie ludziom że jest inaczej i że jesteś pomocy i każdy człowiek jest dla ciebie jednym z najważniejszych czynników tego całego e-biznesu, bo sam nie dasz sobie rady, bo każdy z nas zarabia na kogoś drugiego i to jest właśnie e-biznes.

Co do samej strony, nie musisz od razu wykupywać hostingu i domeny, możesz stronę założyć na darmowych serwisach, typu WIX lub BLOGGER no i oczywiście najlepiej było by jeśli jesteś początkującym, żebyś stronę założył w takim serwisie gdzie jest WordPress bo jest szybki do załapania i jest dużo tutoriali jak się w nim poruszać, a tym bardziej że w WordPressie stworzysz profesjonalną stronę za darmo 🙂

Fan-Page

Drugą z kluczowych ról w e-biznesie odbywa fan-page, a co za tym idzie? twoi klienci – ludzie którzy z tobą współpracują mają z tobą ułatwiony kontakt, ale też nie tylko, bo jak wcześniej wspomniałem, jeśli założysz stronę w WordPressie i na stronie napiszesz jakiś post to on automatycznie jest dodawany na twoim Fan-Page, ale do tego musisz zainstalować darmową wtyczkę.

Za tym idzie to że ci którzy z tobą współpracują nie muszą, aż tak często wchodzić na twoją stronę a jak dobrze wiemy 98% ludzkości korzysta z Facebooka 🙂 Jedną z podstawowych działań jest to że dzięki Facebookowi możesz dotrzeć do większej ilości klientów i ludzi z którymi możesz współpracować, więc Fan-Page jest jak najbardziej w tej kwestii potrzebny.

Grupa na Facebooku

Jeśli działasz na przykład w Money2Money i chciałbyś pomagać ludziom to jak najbardziej korzystną opcją jest założenie własnej grupy na Facebooku, gdyż w grupie możecie wymieniać się doświadczeniami i innymi sposobami na zarabianie online, grupa na Facebooku daje naprawdę duże możliwości, a w tym wszystkim jest najlepsze to że masz trzy możliwości otworzenia grupy ( Grupa Otwarta – Grupa Zamknięta i Grupa Tajna )

Grupa Otwarta – Grupa widoczna dla wszystkich i każdy może się do niej dodać.

Grupa Zamknięta – Dzięki Grupie Zamkniętej masz możliwość dodawania osób z którymi chcesz współpracować, lub z którymi współpracujesz, a chciałbyś aby byli w twojej grupie.

Grupa Tajna – Grupa zwana grupą VIP w której to ty wybierasz kto ma do niej dostęp 🙂

Lista Mailingowa

Lista Mailingowa potrzebna jest do wysyłania mailingu sieciowego, czyli do promocji twojej marki 🙂

No dobra, ale z kąt pozyskać e-maile do klientów 🙂 a już ci pisze, bo po to tu jestem 🙂

Jeśli czytasz cały post to powinieneś sam już wiedzieć z kąt pozyskać e-maile 🙂 Pisałem wyżej o stronie internetowej, w której musisz zrobić zakładkę kontakt, jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany twoją ofertą i twoją marką, zostawi ci kontakt do siebie, więc już masz jego e-maila i to znaczy że jest zainteresowany twoją marką więc możesz śmiało wysyłać do niego e-maila z kolejną ofertą 🙂 e-maile zapisuj sobie gdzieś w notatniku, nigdy nie rób tego na skrzynce pocztowej, bo możesz ich nie mieć.

Narzędzia

Jedną z najważniejszych zaraz po stronie rzeczy są narzędzia, które są ci bardzo potrzebne do działania w e-biznesie. Jedną z ważniejszy rzeczy są strony typu surf, coś takiego jak Zarabiara.pl lub Surfik w sieci jest tego mnóstwo.

No dobra, ale pewnie zadajesz sobie pytanie po co mi ten surf 🙂 no i już ci tłumaczę !! surf jest po to potrzebny, abyś miał wejścia na swoją stronę, ale oprócz tego w surfie możesz dodać baner swojej strony i ustawić odpowiednią ilość punktów dla osoby, która kliknie w twój baner na przykład 100 pkt.

Oprócz tego w surfie dodajesz link do twojej strony, link do twojego Fan-Page, link do udostępniania twojej strony na fejsie no jest tam multum opcji o których będę pisał w kolejnym poradniku podając wszystkie działające surfu, ewentualnie nagram poradnik wideo 🙂 najlepsze w surfach jest to że to są normalne wejścia, bo to wchodzą normalni ludzie, a nie boty więc ruch na twojej stronie nie jest sztuczny 🙂

Drugim narzędziem jaki potrzebujesz jest program Notepad++ program ten jest potrzebny do porządkowania listy mailingowej, do stworzenia listy, abyś miał całą listę mailingową uporządkowaną w kolejności, jeden e-mail po drugim a nie po przecinkach 🙂

Trzecią opcją do jak ja to nazywam masowego mailingu jest strona FRESHMAIL , możesz przerzucić tam swoją listę mailingową i wysyłać ją raz czy dwa razy dziennie po 500 e-maili nie więcej, no i to jest darmowa opcja, ale też istnieją płatne opcje, które są bardziej korzystne.

Mailing możesz zrobić też ręcznie z własnego e-maila, ale zajmuje to dużo czasu. W sieci jest naprawdę dużo, ale to dużo opcji wysyłania masowego mailingu do promocji własnego e-biznesu, do proponowania współpracy, do rozsyłania ofert kredytowych w Money2Money, tutaj podaje jedną ze stron gdzie jest  9 sposobów na mailing

Ostatnią z opcji jest dodanie się na Facebooku do jak największej liczby grup, w której jest dużo ludzi i rozsyłać promocję swojej marki, najlepiej dodać się do takich grup, które się zainteresują twoją marką, więc jeśli prowadzisz bloga czy stronę o samochodach, dodaj się do jak największej grupy o samochodach, a jeśli prowadzisz stronę, lub Fan-Page o zarabianiu dodaj się do grup o zarabianiu.

Zawsze znajdą się tacy ludzie którzy się tym zainteresują i nie ma co sobie odpuszczać jak po jedynym dniu nie będzie rezultatów, ja na swoje imperium czekałem długi czas, więc to nie jest łatwy kawał chleba bo w sieci jest wszystkiego masa.

Po przeczytaniu mojego wpisu, pewnie myślisz dlaczego opisałem te wszystkie sposoby za darmo i nie chce od ciebie zapłaty 🙂 Napisałem to wszystko bo sam zostałem oszukany w e-biznesie do tego wszystkiego w 80% dochodziłem sam, a 20% uzyskałem pomocy w miarę możliwości ludzi, wiem jak to jest szukać gdzie kol wiek pomocy.

No dobra ale po co to pisałeś ? przecież niektóre z tych rzeczy, które opisałeś są częścią szkoleń innych osób w e-biznesie i oni na tym zarabiają !

Szczerze ? nie interesuje mnie to, napisałem to właśnie dlatego, aby ich wkurwić, że całe ich systemy wypłynęły do sieci i nie będą już żerować na biednych ludziach 🙂 mówiąc im załóż 6 kont, a wprowadzę cię do e-biznesu, po czym założą konta, a po aktywacji zostają sami sobie 🙂 Przykre, ale prawdziwe !!

Dzięki za przeczytanie całego postu i jeśli masz jakieś pytania śmiało możesz się ze mną kontaktować w zakładce kontakt albo na moim prywatnym Facebooku Adrian Kabat, na e-maile odpowiadam raz dziennie w godzinach wieczornych 🙂

 

Powiązane posty