Bitcoin 

BonusBitcoin szybkie darmowe Satoshi

Cześć !

Chce ci przedstawić stronę na której w bardzo szybki sposób można zarobić dużą ilość Satoshi w bardzo krótkim czasie, do tego na stronie mamy możliwość podwajania zarobionych Satoshi grając w kości : )

Zapraszam do lektury 🙂

Na stronę rejestrujesz się poprzez e-mail i hasło, tam gdzie wpisałem ” twój e-mail ” pokazuje się twój e-mail po zalogowaniu, poniżej widniej liczba jaką ilość Satoshi uzbieraliśmy, ja tą sumę uzbierałem w niecałe 10 minut.

Account – Tutaj znajduje się twoje konto, w którym możemy wpłacić Satoshi oraz je wypłacić.

Refer – twój link referencyjny do polecania programy, dzięki któremu będziesz otrzymywał ustalony procent dochodów twoich poleconych.

Sign out – wylogowanie się z programu

Multiply your earnings – PLAY DICE  – Gra w kości, dzięki której mamy możliwość pomnożenia swoich Satoshi

Earn more – DO OFFERS – SURVEYS – tutaj mamy wszystkie oferty jakie możemy wykonać, aby zgromadzić większa liczbę Satoshi, mamy tutaj Reklamy, aplikacje które wystarczy ściągnąć na telefon i tylko uruchomić, aby otrzymać ustaloną sumę Satoshi, Ankiety i wiele innych możliwość 😉

Nie będę przedstawiał wszystkich paint screen’ów tego programu, bo to trzeba zobaczyć samemu, szczerze polecam program, bo daje duże możliwości i łatwy zarobek. Satoshi możemy wypłacić już od 10.000 do swojego wirtualnego portfela.

Zapraszam do korzystania z Programu 🙂

Powiązane posty