Programy Partnerskie 

Bardzo Dobry Program Partnerski

Witaj !

Po długiej przerwie chce ci dzisiaj przedstawić program partnerski, który polega na polecaniu i kupowaniu !

Na początku chce ci opisać czym jest program partnerski polecanej przeze mnie firmy. Firma zajmuję się produkcją produktów, które na co dzień używamy w domu, są to między innymi : środki czystości, witaminy, suplementy diety,  kosmetyki do urody, do kąpieli i wiele innych środków które używamy na co dzień. Trzeba natomiast dodać do tego że te wszystkie środki są bez chemiczne, czyli są biologiczne, więc jeśli masz w domu dziecko i ono napije się takiego środka do czyszczenia ubikacji nic mu się nie stanie, a co najważniejsze produkty nie wydają zapachu chemii, a jedynie ładnie pachną :).

Dobra przejdźmy do rzeczy o co chodzi w tym całym zarabianiu, opowiem to w skrócie bo na końcu artykułu dodam plik PDF do pobrania gdzie jest wszystko szczegółowo opisane. Zarabianie w tym programie to nic innego jak pozyskiwanie klientów w programie, tylko to działa trochę na innej zasadzie, bo żebyś mógł zamawiać produkty musisz mieć konto, a konto może założyć ci tylko osoba, poprzez którą chcesz wejść do programu, więc śmiało możesz też pisać do mnie. Co otrzymujemy za rejestrację w programie dostajemy od 30% do 40% upustu na zamówione produkty czyli jeśli zamówisz produkty za 1000 zł kupujesz je za 700  zł lub 600 zł w zależności jaki procent upustu dostaniesz, dodać należy do tego że tych produktów nie musisz nawet używać możesz je sprzedać z dużym zyskiem, ale nie o to tylko chodzi w programie, bo aby w nim zarabiać naprawdę duże pieniądze musisz być aktywnym klientem czyli musisz kupić co miesiąc produkty za 35 PKT. czyli za około 200 zł, które oczywiście możesz sprzedać, nie musisz z nich korzystać plus musisz dodać do tego przesyłkę z Niemiec około 36 zł. W programie też przede wszystkim chodzi o poleconych, ale jak to działa ? już tłumaczę, pieniądze zarabiasz od ósmej zapisanej osoby. Przypuśćmy za 8 zaproszonych osób dostajesz 800 zł, za 10 osób dostajesz 1600 zł za 11 osób 3200 zł i tak daje. Czyli od 10 osoby zaproszonej osoby co jedną osobę nasze dochody się podwajają.

Więc jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem z polecaną przeze mnie firmą, zapraszam ciebie do kontaktu ze mną ! z miłą chęcią cię zaproszę i zapiszę na listę programu i pokaże ci oczywiście jak zachęcać ludzi do rejestrowania się programie i polecania go.

Za rejestrację w programie musimy zapłacić 100 zł przy rejestracji, lub 4 zł, bo raz w miesiącu jest promocja na rejestrację.

Jak Zarabiać w Programie — Pobierz Plik PDF

Powiązane posty